DARK MOCHA csokoládé (maltitollal édesített) 90 g
Termék részletes leírása
Ön is a csokoládé szerelmese, de nem szeretne felesleges cukrokat bevinni a szervezetébe? A belga Cavalier csokoládé esetében most maradéktalanul kiélvezheti a ketogén diétát. Pár kocka finom kávékrémes tejcsokoládé fogyasztása után megszűnik az édesség utáni sóvárgása, és az egész napja kellemesebben telik majd.
- Maltitol-laktitol édesítőszer tartalmú, lágy kávékrémmel töltött, mogyoró ízű étcsokoládé.
- Tökéletesen kiegyensúlyozott kakaó és kávé íz.
- A belga csokoládé a világ egyik legjobb csokoládéja.
- A maltitol és a laktitol szacharózt pótló, azzal összehasonlítva mindössze feleannyi kalóriát tartalmazó édesítőszerek. Nem támogatja a fogszuvasodást, és elősegíti a probiotikus baktériumok szaporodását a vékonybélben.
- A csokoládé már a KetoMix diéta első fázisától fogyasztható.
A minőségi ízvilágot jelentő CAVALIER márkájú csokoládék fokozott tekintettel vannak az Ön egészségére. Az alapos nyersanyag választás a CAVALIER egyik előnye. Az UTZ certified cocoa jelölés nem csupán a kakaóra vonatkozóan biztosítja a golobálisan fenntartható termelés szabályainak betartását, hanem lehetővé teszi a termelők számára a jobb mezőgazdasági eljárások elsajátítását, a munkakörülmények javítását, valamint az emberekről és a környezetről való humánusabb és ökologikusabb gondoskodást.
Allergének
mogyoró, tej, szója
Tej, glutén (búza, árpa), tojás és csonthéjasok feldolgozását végző berendezésen készült.
Összetevők
édesítőszer (maltitol, laktit); kakaómassza; mogyoró; rost (inulin); növényi zsírok
(pálma, pálmamag); teljes tejpor; kakaóvaj; kávé (0,7%); emulgeálószer
( szójalecitin); természetes aroma. Kakaó szárazanyag tartalom min. 55%
Tápérték
Tápérték adatok |
/ 100 g |
Energia |
2046 kJ/491 kcal |
Zsír |
38,4 g |
amelyből telített zsírsavakak |
21,1 g |
Szénhidrát |
39 g |
amelyből cukrok |
2,1 g |
amelyből polialkoholok |
34,3g |
Rost |
11,9 g |
Fehérje |
5,8 g |
Só |
0,04 g |
A csomagolás tartalma: 90g
Javallat: A túlzott fogyasztás hashajtó hatású lehet. A KetoMix diéta során legfeljebb napi 4 kocka fogyasztását javasoljuk. A csokoládéval a KetoMix napi 5 étkezésének egyikét se helyettesítse. Hűvös, száraz helyen tárolandó.
Minőségét megőrzi: lásd a csomagolás hátoldalát.
Forgalmazó: KAUMY s.r.o., Jerlochovice 156, CZ-74245 Fulnek
Készült Belgiumban.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: | Csokik és édességek |
---|---|
Súly: | 0.099 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!